Ansatte - Gruppe for datafangst og samlingsforvaltning

Listen inneholder 12 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bakken, Vidar Overingeniør +47-22845537 vidar.bakken@usit.uio.no
Bergsaker, Anne Schad Senioringeniør a.s.bergsaker@usit.uio.no
Ebeling, Jarle Gruppeleder +47-22852841 jarle.ebeling@usit.uio.no
Erlandsen, Morten Senioringeniør +47-22840097 morten.erlandsen@usit.uio.no
Fugelli, Pål Senioringeniør +47-22852965 pal.fugelli@usit.uio.no Vitenskapelig databehandling, Forskningsstøtte, Kvalitativ metode
Glenndal, Svein Gunnar Senioringeniør +47-22852797 s.g.glenndal@usit.uio.no
Jordal, Ellen K Aasprang Overingeniør +47-22852810 e.k.a.jordal@usit.uio.no
Kumar, Rituvesh Senioringeniør +47-22840035 rituvesh.kumar@usit.uio.no
Ohlson, Sofia Overingeniør +47-22840069 sofia.ohlson@usit.uio.no
Olsen, Stein Senioringeniør +47-22852795 stein.olsen@usit.uio.no
Rindal, Eirik Senioringeniør +47-22851872 +47-40224872 (mob) eirik.rindal@nhm.uio.no Mikroskopi, Flytting, Årsplan, Biologi, Prosjektledelse
Stabell, Jarle Senioringeniør +47-22840110 jarle.stabell@usit.uio.no