Personer med emneord «Python»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nils Fredrik Gjerull Gjerull, Nils Fredrik Senioringeniør +47 22840071 +47 40451320 n.f.gjerull@usit.uio.no Vortex, Web, Programmering, Java, python, Ansible, Javascript
Bilde av Christina Skåre Nordtømme Nordtømme, Christina Skåre Overingeniør c.s.nordtomme@usit.uio.no Cerebrum, utvikling, Python
Bilde av Nikolay Aleksandrov Vazov Vazov, Nikolay Aleksandrov Senioringeniør +47 22840753 n.a.vazov@usit.uio.no Galaxy, Portaler, Perl, Python, SQL
Bilde av Abdulrahman Azab Azab, Abdulrahman Sjefingeniør +47 22840036 +47 46797339 abdulrahman.azab@usit.uio.no Java, .Net, Python, Docker, Grid computing, High-Performance computing, High-Throughput computing, Bioinformatics, Galaxy, scrum, HTCondor, Singularity, Programmering, Machine Learning, Deep Learning, LIMS, LabKey
Bilde av Rafael Martinez Guerrero Martinez Guerrero, Rafael Sjefingeniør +47 22840091 +47 99256907 r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation, rabbitMQ, haproxy, Apache-NIFI
Bilde av Cameron Murdoch Murdoch, Cameron Senioringeniør +47 22852752 +47 46638021 cameron.murdoch@usit.uio.no PostgreSQL, Unix, Linux, FreeBSD, Python, Ansible, bash, MySQL, DevOps
Bilde av Markus Sørensen Sørensen, Markus Overingeniør +47 22852923 markus.sorensen@usit.uio.no Lagring, S3, Python, Unix
Bilde av Sabry Razick Razick, Sabry Chief Engineer +47 22851119 (+47)93870788 sabry.razick@usit.uio.no Bioinformatics, Java, Python, R, Databases, Data mangement, Data intergration, Microbiology, UNIX, SLURM
Bilde av Rafael Martinez Guerrero Martinez Guerrero, Rafael Chief Engineer +47 22840091 +47 99256907 r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, ansible, automation, rabbitmq, haproxy, apache-NIFI
Bilde av Abdulrahman Azab Azab, Abdulrahman Chief Engineer +47 22840036 +47 46797339 abdulrahman.azab@usit.uio.no Java, .Net, Python, Docker, Grid computing, High-Performance computing, High-Throughput computing, Bioinformatics, Galaxy, scrum, HTCondor, Singularity, Programmering, Machine Learning, Deep Learning, LIMS, LabKey
Bilde av Cameron Murdoch Murdoch, Cameron Senior Engineer +47 22852752 +47 46638021 cameron.murdoch@usit.uio.no PostgreSQL, Unix, Linux, FreeBSD, Python, Ansible, bash, MySQL, DevOps