Personer med emneord «prosjektledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hans Kristian Fjeld Fjeld, Hans Kristian Seksjonssjef +47 22854343 +47 93264903 +4793264903 h.k.fjeld@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Systemutvikling, Cerebrum, Integrasjoner
Bilde av Morten Werner Forsbring Forsbring, Morten Werner Seksjonssjef +47 22852893 +47 90039290 werner@usit.uio.no virtualisering, lagring, backup, datarom, prosjektledelse, linux, nettverk, høytilgjengelighet, IPv6, DNS, hostmaster
Bilde av Are Dag Gulbrandsen Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 +47 97122198 a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Bilde av Helge Hauglin Hauglin, Helge Senioringeniør +47 22840751 helge.hauglin@usit.uio.no Lagring, backup, unix, prosjektledelse
Bilde av Joakim Hovlandsvåg Hovlandsvåg, Joakim Senioringeniør +47 22840195 +47 41663174 joakim.hovlandsvag@usit.uio.no IT-tjenester, Cerebrum, Scrum, Prosjektledelse
Bilde av Sven Høgdahl Høgdahl, Sven Seniorrådgiver +47 22845330 +4799576812 sven.hogdahl@usit.uio.no Nettsider, Web, Innholdsrådgivning, Interaksjonsdesign, UX, Prosjektledelse
Bilde av Astrid Elisabeth Jenssen Jenssen, Astrid Elisabeth Senioringeniør +47 22852468 +47 90108879 a.e.jenssen@usit.uio.no Web, Vortex, Prosjektledelse, Systemutvikling, Nettsider
Bilde av Gyda E Kjekshus Kjekshus, Gyda E Seniorrådgiver +47 22840039 +47 41522136 g.e.kjekshus@usit.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Opplæring, Prosjektledelse
Bilde av Erik Sandberg Michelsen Michelsen, Erik Sandberg Prosjektleder 41447539 e.s.michelsen@usit.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Rune Olsen Olsen, Rune Gruppeleder +47 22852924 +47 40214714 rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Bilde av Ingvild Sollund Sollund, Ingvild Prosjektleder +47 22840903 +47 91861876 91861876 ingvild.sollund@usit.uio.no Web, Prosjektledelse
Bilde av Helle Solvang Solvang, Helle Seniorrådgiver +47 22852537 +47 95048969 helle.solvang@usit.uio.no BOT, Oracle, Databaser, Prosjektledelse
Bilde av Monica Stamnes Stamnes, Monica Senioringeniør +47 22852503 +47 93889064 monica.stamnes@usit.uio.no Web, Prosjektledelse, Digitalt læringsmiljø
Bilde av Øyvin Wormnæs Wormnæs, Øyvin Senioringeniør +47 22852865 +47 91796233 oyvin.wormnas@usit.uio.no Innkjøp, Prosjektledelse
Bilde av Ola Ødegård Ødegård, Ola Seniorrådgiver +47 22852852 +47 45507485 ola.odegard@usit.uio.no Prosjektledelse, Entreprenørskap, SLA