Ansatte - Underavdeling for brukernære tjenester

Listen inneholder 130 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aasland, Hans Martin Overingeniør h.m.aasland@usit.uio.no UX, Interaksjonsdesign, Nettsider, Universell utforming
Acet, Güllüzar gulluzaa@math.uio.no
Akerhaugen, Eirik Avdelingsingeniør eirik.akerhaugen@usit.uio.no
Amalathas, Johan Avdelingsingeniør +47 22845721 johan.amalathas@usit.uio.no
Andersen, Jørgen Hjemmen Avdelingsingeniør +47 22845718 j.h.andersen@usit.uio.no
Andersen, Petter Haugen Overingeniør p.h.andersen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign
Andic, Marko Senioringeniør +47 22840786 marko.andic@usit.uio.no
Barkhall, Håvard Overingeniør +47 22850627 +47 47638702 (mob) havard.barkhall@usit.uio.no
Bastesen, Herman Overingeniør +47 22845734 herman.bastesen@usit.uio.no
Berg, Tone Overingeniør tmberg@usit.uio.no Interaksjonsdesign, Web, UX, Mobilapper
Bergsager, Dagfinn Gruppeleder +47 22840047 +47 95204665 (mob) dagfinn.bergsager@usit.uio.no Nettskjema, TSD, GDPR, Personvern, Mobilapper, Forskningsstøtte, TSD
Birkeland, Egil Elias Ravnå Overingeniør e.e.r.birkeland@usit.uio.no
Bjerke, Thomas Boldevin Overingeniør 97796274 t.b.bjerke@usit.uio.no React, ReactNative, Javascript, Typescript, Java, Swift
Bjølverud, Andrea Schackt Avdelingsingeniør a.s.bjolverud@usit.uio.no
Bjørn, Simon Andreas Avdelingsingeniør +47 22845712 s.a.bjorn@usit.uio.no
Bjørnsen, Dag Christian Overingeniør +47 22845590 d.c.bjornsen@usit.uio.no
Braathen, Jonas Senioringeniør jonas.braathen@usit.uio.no
Broen, Sverre Stafsengen Avdelingsingeniør s.s.broen@usit.uio.no
Buen, Christoffer Klevstad Avdelingsingeniør c.k.buen@usit.uio.no
Bullock, Luke Thomas Overingeniør +47 22840028 l.t.bullock@usit.uio.no Overingeniør ved USIT Lokal-IT
Børseth, Ruben Avdelingsingeniør +47 22845732 ruben.borseth@usit.uio.no
Chiem, Gia Cuong Overingeniør +47 22852821 g.c.chiem@usit.uio.no
Dahl, Per Kulseth Overingeniør +47 22845701 p.k.dahl@usit.uio.no
De Backer, Leon Joachim Buverud Avdelingsingeniør +47 22845740 l.j.b.de.backer@usit.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, kurs
Debru, Solomon Avdelingsingeniør +47 22845715 solomon.debru@usit.uio.no