Ansatte - Underavdeling for brukernære tjenester - Side 2

Listen inneholder 122 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Egeland, David Senioringeniør +47 22840122 +47 99625747 (mob) david.egeland@usit.uio.no Web, Java, Vortex, Programmering
Elgethun, Stein Overingeniør +47 41342665 stein.elgethun@usit.uio.no
Elgvin, Øyvind Overingeniør oyvind.elgvin@usit.uio.no
Ellewsen, Andreas Senioringeniør +47 92483772 andreas.ellewsen@usit.uio.no
Ellingsen, Iselin Tomsdatter Overingeniør i.t.ellingsen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, Universell utforming, Nettskjema
Engvall, Johan Overingeniør +47 40641407 (mob) johan.engvall@usit.uio.no
Erichson, Aleksander Overingeniør aleksander.erichson@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Web, Mine studier
Eriksen, Tomm Gruppeleder +47 22840177 +47 92861986 (mob) tomm.eriksen@usit.uio.no UX, Web, Vortex, Nettsider, Interaksjonsdesign, Ledelse
Ersdal, Rune Senioringeniør +47 22845596 +47 45791238 (mob) 45791238 rune.ersdal@usit.uio.no
Fane, Saeed Overingeniør +47-22840017 saeed.fane@usit.uio.no
Fjeld, Hans Kristian Seksjonssjef +47 22854343 +47 93264903 (mob) h.k.fjeld@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Systemutvikling, Cerebrum, Integrasjoner
Fosseng, Håvard Senioringeniør +47 22852524 havard.fosseng@usit.uio.no Web, Nettsider, Skripting, Programmering
Fradet-Andersen, Jørgen Avdelingsingeniør +47 22845718 jorgen.fradet-andersen@usit.uio.no
Fuglerud, Tor Gruppeleder +47 22852901 Vakttelefon: 908 77 316 tor.fuglerud@usit.uio.no
Garåsen, Erlend Fedt Senioringeniør +47 22840193 +47 91380968 (mob) e.f.garasen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, E-pay, Søk
Gjerull, Nils Fredrik Senioringeniør +47 22840071 +47 40451320 (mob) n.f.gjerull@usit.uio.no Vortex, Web, Programmering, Java, python, Ansible, Javascript
Gonzalez-Benitez, Ernesto Senioringeniør +47 22840912 +47 47820981 (mob) ernesto.gonzalez-benitez@usit.uio.no PowerShell, Microsoft Windows, Microsoft, Microsoft System Center Configuration Manager, SCCM, Intune, Azure, MEM
Gujic, Dejan David Ingeniør +47 22845746 d.d.gujic@studmed.uio.no
Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 +47 97122198 (mob) a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Gulli, Iselin Overingeniør iselin.gulli@usit.uio.no Web, Brukergrensesnitt, Programmering
Gundersen, Lars Andreas Senioringeniør +47 97337710 (mob) l.a.gundersen@usit.uio.no
Hagalid, Marius Overingeniør marius.hagalid@usit.uio.no
Hakim, Meimona Ingeniør +47 22845728 meimonah@ifi.uio.no
Hamre, Lise Overingeniør +47 22840580 lise.hamre@usit.uio.no Web, Frontend, Vortex, Nettsider, Skripting, Programmering, Brukerstøtte, Universell utforming
Hatland, Øyvind Overingeniør +47 22840151 oyvind.hatland@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Programmering, Brukergrensesnitt