Ansatte - Underavdeling for brukernære tjenester - Side 5

Listen inneholder 122 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Schea, Daniel Overingeniør +47 22845591 daniel.schea@usit.uio.no
Silye, Frank Paul Senioringeniør +47 22857254 +47 41457931 (mob) f.p.silye@usit.uio.no
Skeie, Hilde Solesvik Overingeniør +47 92068714 (mob) h.s.skeie@usit.uio.no
Skogheim, Steinar +47 22852529 steinar.skogheim@usit.uio.no
Sollund, Ingvild Prosjektleder +47 22840903 +47 91861876 (mob) 91861876 ingvild.sollund@usit.uio.no Web, Prosjektledelse
Solås, Ida Marie Overingeniør i.m.solas@usit.uio.no UX, Interaksjonsdesign, Web, Nettsider
Stamnes, Monica Senioringeniør +47 22852503 +47 93889064 (mob) monica.stamnes@usit.uio.no Web, Prosjektledelse, Digitalt læringsmiljø
Stenvaag, Jakob Avdelingsingeniør +47 22845733 jakob.stenvaag@usit.uio.no
Sundal, Mette Overingeniør +4740047809 (mob) mette.sundal@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Mobilapper, Brukergrensesnitt
Svalastoga, Marte Senioringeniør +47 22840111 +47 40498659 (mob) marte.svalastoga@usit.uio.no
Svanekil, Ole Martin Overingeniør +47 22845504 +47 47263233 (mob) o.m.svanekil@usit.uio.no
Sættem, Lars Lauvstad Overingeniør l.l.sattem@usit.uio.no
Sørbye, Øyvind Senioringeniør +47 22855199 +47 93247618 (mob) oyvind.sorbye@sv.uio.no IT-tjenester
Thane Lange, Gyrd Senioringeniør +47 22840072 g.t.lange@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Java
Tolfsen, Andreas Senioringeniør andreas.tolfsen@usit.uio.no
Trotsai, Alexander Senioringeniør alexander.trotsai@usit.uio.no
Tumyr, Kim Henrik Overingeniør +47 22852539 k.h.tumyr@usit.uio.no
Vestlie, Jesper Øynes Overingeniør j.o.vestlie@usit.uio.no
Vindenes, Ingar Sjefingeniør +47 228 40 577 +47 922 99 811 (mob) iv+web@usit.uio.no E-post, E-postlister, Meldingstjenester, Lynmeldinger, Chat
Vinger, Anders Seksjonssjef +47 22852899 +47 90174957 (mob) anders.vinger@usit.uio.no
Wilhelmsen, Fredrik Senioringeniør +47 91814689 (mob) fredrik.wilhelmsen@usit.uio.no
Ye, Christine Avdelingsingeniør +47 22845738 christine.ye@usit.uio.no