Personer med emneord «Programmering»

Navn Telefon E-post Emneord
Egeland, David Senioringeniør +47 22840122 david.egeland@usit.uio.no Web, Java, Vortex, Programmering
Elgvin, Øyvind Overingeniør +47 95934563 (mob) 95934563 oyvind.elgvin@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Backend, Nettskjema, Brukerstøtte
Fosseng, Håvard Senioringeniør +47 22852524 +47 95412873 (mob) havard.fosseng@usit.uio.no Web, Nettsider, Skripting, Programmering
Garåsen, Erlend Fedt Senioringeniør +47 22840193 +47 91380968 (mob) e.f.garasen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, E-pay, Søk
Gjerull, Nils Fredrik Senioringeniør +47 22840071 +47 40451320 (mob) n.f.gjerull@usit.uio.no Vortex, Web, Programmering, Java, python, Ansible, Javascript
Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 +47 97122198 (mob) a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Hamre, Lise Senioringeniør +47 22840580 lise.hamre@usit.uio.no Web, Frontend, Vortex, Nettsider, Skripting, Programmering, Brukerstøtte, UX, Universell utforming
Hatland, Øyvind Overingeniør oyvind.hatland@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Programmering, Brukergrensesnitt
Hejer, Kaj Sjefingeniør +47 92064153 (mob) kaj.hejer@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema, Systemarkitektur, Backend, ledelse, forskningsdata
Helmersen, Håvard Torp Overingeniør h.t.helmersen@usit.uio.no Web, Programmering, Javascript
Jarbeaux, William Overingeniør +47 95521965 (mob) william.jarbeaux@usit.uio.no Java, programmering, Javascript, React
Jones, Espen Adrian Senioringeniør 48087235 e.a.jones@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Kippersund, Tor Magne Overingeniør t.m.kippersund@usit.uio.no Mobilapper, Typescript, ReactNative, Machine Learning, Programmering, Frontend, scrum, Agile, git
Møgedal, Oddmund Sjefingeniør +47 22840054 +47 90911241 (mob) oddmund.mogedal@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Sikkerhet, Skripting
Nordhagen, Astrid Elisabeth Overingeniør a.e.nordhagen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Nygaard, Magnus Alderslyst Overingeniør m.a.nygaard@usit.uio.no Frontend, Mobilapper, Web, Programmering
Paulsen, Gorm Sjefingeniør +47 22840179 +47 95830488 (mob) gorm.paulsen@usit.uio.no Web, Programmering, Vortex, Systemarkitektur
Sandvik, Martin Overingeniør 41516879 martin.sandvik@usit.uio.no Javascript, Web, Programmering, Java
Thane Lange, Gyrd Senioringeniør +47 22840072 g.t.lange@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Java