Ansatte - Gruppe for IT-support og driftssenter

Listen inneholder 27 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Akerhaugen, Eirik Avdelingsingeniør eirik.akerhaugen@usit.uio.no
Amalathas, Johan Avdelingsingeniør +47 22845721 johan.amalathas@usit.uio.no
Andersen, Jørgen Hjemmen Avdelingsingeniør +47 22845718 j.h.andersen@usit.uio.no
Bjølverud, Andrea Schackt Avdelingsingeniør a.s.bjolverud@usit.uio.no
Børseth, Ruben Avdelingsingeniør +47 22845732 ruben.borseth@usit.uio.no
Dahl, Per Kulseth Overingeniør +47 22845701 p.k.dahl@usit.uio.no
De Backer, Leon Joachim Buverud Avdelingsingeniør +47 22845740 l.j.b.de.backer@usit.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, kurs
Debru, Solomon Avdelingsingeniør +47 22845715 solomon.debru@usit.uio.no
Ersdal, Rune Senioringeniør +47 22845596 +47 45791238 (mob) 45791238 rune.ersdal@usit.uio.no
Fenn, Ask Avdelingsingeniør ask.fenn@usit.uio.no
Garshol, Tiril Avdelingsingeniør tiril.garshol@usit.uio.no
Greco, Matteo Brosstad Avdelingsingeniør m.b.greco@usit.uio.no
Hansen, Kevin Avdelingsingeniør kevin.hansen@usit.uio.no
Jahren, Oliver Ruste Avdelingsingeniør oliverrj@ifi.uio.no
Johansen, Kristian Tjelta Overingeniør k.t.johansen@usit.uio.no
Kjensli, Maren Hansen Avdelingsingeniør m.h.kjensli@usit.uio.no
Knutsen, Sander Avdelingsingeniør sander.knutsen@usit.uio.no
Meisal, Gustav Øgar Overingeniør +47 22840018 g.o.meisal@usit.uio.no
Molteberg, Boye Mathias Avdelingsingeniør +47 22845711 b.m.molteberg@usit.uio.no
Olsen, Rune Gruppeleder +47 22852924 +47 40214714 (mob) rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Sampaio Da Silva, Jonas Lien Avdelingsingeniør j.l.s.d.silva@usit.uio.no
Spanic, Stefan Avdelingsingeniør stefan.spanic@usit.uio.no
Spasović, Jovan Avdelingsingeniør jovan.spasovic@usit.uio.no
Svanekil, Ole Martin Overingeniør +47 47263233 o.m.svanekil@usit.uio.no
Sørensen, Sindre Avdelingsingeniør sindre.sorensen@usit.uio.no