Ansatte - Gruppe for IT-support og driftssenter

Listen inneholder 33 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Akerhaugen, Eirik Avdelingsingeniør eirik.akerhaugen@usit.uio.no
Amalathas, Johan Avdelingsingeniør
Andersen, Jørgen Hjemmen Avdelingsingeniør +47 22845718 j.h.andersen@usit.uio.no
Bjølverud, Andrea Schackt Avdelingsingeniør a.s.bjolverud@usit.uio.no
Brovold, Emma Sofie Fjeld Avdelingsingeniør esbrovol@ifi.uio.no
Dahl, Per Kulseth Overingeniør +47 22845701 p.k.dahl@usit.uio.no
De Backer, Leon Joachim Buverud Overingeniør +47 22845740 l.j.b.de.backer@usit.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, kurs
Debru, Solomon Avdelingsingeniør +47 22845715 solomon.debru@usit.uio.no
Ersdal, Rune Senioringeniør +47 22845596 +47 45791238 (mob) 45791238 rune.ersdal@usit.uio.no
Fenn, Ask Avdelingsingeniør ask.fenn@usit.uio.no
Garshol, Tiril Avdelingsingeniør tiril.garshol@usit.uio.no
Greco, Matteo Brosstad Avdelingsingeniør m.b.greco@usit.uio.no
Hansen, Kevin Avdelingsingeniør kevin.hansen@usit.uio.no
Hurum, Jenny jenny.hurum@usit.uio.no
Johansen, Kristian Tjelta Overingeniør k.t.johansen@usit.uio.no
Kjensli, Maren Hansen Avdelingsingeniør m.h.kjensli@usit.uio.no
Kolstad, Mats Kjoshagen m.k.kolstad@usit.uio.no
Lind, Dion Avdelingsingeniør dionl@ifi.uio.no
Meisal, Gustav Øgar Senioringeniør +47 22840018 g.o.meisal@usit.uio.no
Molteberg, Boye Mathias Avdelingsingeniør +47 22845711 b.m.molteberg@usit.uio.no
Olsen, Rune Gruppeleder +47 22852924 +47 40214714 (mob) rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Sigmundstad, Sander Lygren Avdelingsingeniør s.l.sigmundstad@usit.uio.no
Spanic, Stefan Avdelingsingeniør stefan.spanic@usit.uio.no
Spasović, Jovan Avdelingsingeniør jovan.spasovic@usit.uio.no
Strawiński, Hubert hubert.strawinski@usit.uio.no