Ansatte - Gruppe for IT-support og driftssenter

Listen inneholder 22 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Akerhaugen, Erik erik.akerhaugen@usit.uio.no
Amalathas, Johan Avdelingsingeniør +47 22845721 johan.amalathas@usit.uio.no
Bastesen, Herman Avdelingsingeniør +47 22845734 herman.bastesen@usit.uio.no
Bjørn, Simon Andreas Avdelingsingeniør s.a.bjorn@usit.uio.no
Børseth, Ruben Avdelingsingeniør +47 22845732 ruben.borseth@usit.uio.no
Dahl, Per Kulseth Overingeniør +47 22845701 p.k.dahl@usit.uio.no
De Backer, Leon Joachim Buverud Avdelingsingeniør +47 22845740 l.j.b.de.backer@usit.uio.no
Debru, Solomon Avdelingsingeniør +47 22845715 solomon.debru@usit.uio.no
Ersdal, Rune Senioringeniør +47 22845596 +47 45791238 (mob) 45791238 rune.ersdal@usit.uio.no
Fradet-Andersen, Jørgen Avdelingsingeniør +47 22845718 jorgen.fradet-andersen@usit.uio.no
Holmen Bjørnstad, Theodor Avdelingsingeniør +47 22845714 t.h.bjornstad@usit.uio.no
Johansen, Kristian Tjelta k.t.johansen@usit.uio.no
Karoliussen, Sara Avdelingsingeniør +47 22845731 sara.karoliussen@usit.uio.no
Kjensli, Maren maren.kjensli@usit.uio.no
Meisal, Gustav Øgar Overingeniør +47 22840018 g.o.meisal@usit.uio.no
Molteberg, Boye Mathias Avdelingsingeniør b.m.molteberg@usit.uio.no
Olsen, Rune Gruppeleder +47 22852924 +47 40214714 (mob) rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Saastad, Johannes Avdelingsingeniør +47 22845703 +47 91599156 johannes.saastad@usit.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, IT-støtte til forskning, IT-støtte til utdanning, Mobil, Programvare, Programkiosk
Skeie, Hilde Solesvik Overingeniør +47 92068714 (mob) h.s.skeie@usit.uio.no
Stenvaag, Jakob Avdelingsingeniør +47 22845733 jakob.stenvaag@usit.uio.no
Svanekil, Ole Martin Overingeniør +47 22845504 +47 47263233 (mob) o.m.svanekil@usit.uio.no
Ye, Christine Avdelingsingeniør +47 22845738 christine.ye@usit.uio.no