Ansatte - Gruppe for IT-support og driftssenter

Listen inneholder 19 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Amalathas, Johan Avdelingsingeniør johan.amalathas@usit.uio.no
Bastesen, Herman Avdelingsingeniør herman.bastesen@usit.uio.no
Brustad, Anders Erik Avdelingsingeniør a.e.brustad@usit.uio.no
Dahl, Per Kulseth Avdelingsingeniør p.k.dahl@usit.uio.no
Erichson, Aleksander Avdelingsingeniør aleksander.erichson@usit.uio.no
Ersdal, Rune Senioringeniør +47-22845596 +47-45791238 (mob) 45791238 rune.ersdal@usit.uio.no
Johannessen-Tvedt, Stian Rostoft Avdelingsingeniør s.r.johannessen-tvedt@usit.uio.no
Johansen, Audun Kühne Avdelingsingeniør a.k.johansen@usit.uio.no
Kvam, Alexander Hjelton Overingeniør +47-22845597 alexakv@usit.uio.no Digital eksamen, SDS, MLM, Houston
Meisal, Gustav Øgar Avdelingsingeniør +47-22840005 g.o.meisal@usit.uio.no
Olsen, Rune Gruppeleder +47-22852924 +47-40214714 (mob) rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Rezaee, Muzhda Avdelingsingeniør muzhda.rezaee@usit.uio.no
Saastad, Johannes Studie- og læringsmiljøansvarlig +47 22 85 70 71 +47 91 59 91 56 (mob) johannes.saastad@sp.uio.no
Sanglay, Kenneth Bayeng Avdelingsingeniør k.b.sanglay@usit.uio.no
Skeie, Hilde Solesvik Avdelingsingeniør h.s.skeie@usit.uio.no
Svanekil, Ole Martin Overingeniør +47-22845504 +47-47263233 (mob) o.m.svanekil@usit.uio.no
Tegelaár, Egwene Avdelingsingeniør egwene.tegelaar@usit.uio.no
Ulvik, Geir Tore Avdelingsingeniør +47-22840128 g.t.ulvik@usit.uio.no
Ye, Christine Avdelingsingeniør christine.ye@usit.uio.no