Personer med emneord «Web»

Navn Telefon E-post Emneord
Berg, Tone Marie Fredriksen Overingeniør t.m.f.berg@usit.uio.no Interaksjonsdesign, Web, UX
Egeland, David Senioringeniør +47 22840122 +47 99625747 (mob) david.egeland@usit.uio.no Web, Java, Vortex, Programmering
Eriksen, Tomm Anders Gruppeleder for UX (permisjon) 92861986 (mob) tomm.eriksen@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Interaksjonsdesign, Brukergrensesnitt, Ledelse
Fosseng, Håvard Senioringeniør +47 22852524 havard.fosseng@usit.uio.no Web, Nettsider, Skripting, Programmering
Frøyen, Marte Hesvik Senioringeniør +47 47279041 (mob) m.h.froyen@usit.uio.no UX, Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, Web, Universell utforming, Mobilapper, Vortex, Nettsider
Garåsen, Erlend Fedt Senioringeniør +47 22840193 +47 91380968 (mob) e.f.garasen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, E-pay, Søk
Gjerull, Nils Fredrik Senioringeniør +47 22840071 +47 40451320 (mob) n.f.gjerull@usit.uio.no Vortex, Web, Programmering, Java, python, Ansible, Javascript
Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 +47 97122198 (mob) a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Gulli, Iselin Overingeniør iselin.gulli@usit.uio.no Web, Brukergrensesnitt, Programmering
Hamre, Lise Overingeniør +47 22840580 lise.hamre@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Skripting, Programmering, Brukerstøtte, Universell utforming
Hatland, Øyvind Overingeniør +47 22840151 oyvind.hatland@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Programmering, Brukergrensesnitt
Hejer, Kaj Senioringeniør +47 92064153 (mob) kaj.hejer@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema, Systemarkitektur
Høgdahl, Sven Seniorrådgiver +47 22845330 +4799576812 (mob) sven.hogdahl@usit.uio.no Nettsider, Web, Innholdsrådgivning, Interaksjonsdesign, UX, Prosjektledelse
Jenssen, Astrid Elisabeth Senioringeniør +47 22852468 +47 90108879 (mob) a.e.jenssen@usit.uio.no Web, Vortex, Prosjektledelse, Systemutvikling, Nettsider
Jones, Espen Adrian Overingeniør 48087235 e.a.jones@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Lund, Stein-Eirik Overingeniør +47 22852481 +47 91713077 (mob) s.e.lund@usit.uio.no Web, Nettskjema, Brukerstøtte, Testing
Møgedal, Oddmund Senioringeniør +47 22840054 +47 90911241 (mob) oddmund.mogedal@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Sikkerhet, Skripting
Nordhagen, Astrid E Overingeniør +47 22852803 a.e.nordhagen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Paulsen, Gorm Sjefingeniør +47 22840179 +47 95830488 (mob) gorm.paulsen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Vortex, Systemarkitektur
Sollund, Ingvild Prosjektleder +47 22840903 +47 91861876 (mob) 91861876 ingvild.sollund@usit.uio.no Web, Prosjektledelse
Stamnes, Monica Senioringeniør +47 22852503 +47 93889064 (mob) monica.stamnes@usit.uio.no Web, Prosjektledelse, Digitalt læringsmiljø
Thane Lange, Gyrd Senioringeniør +47 22840072 g.t.lange@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Java