Ansatte - Underavdeling for IT-infrastruktur - Side 2

Listen inneholder 96 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Garnåsjordet, Are Leif Seksjonssjef +47 22840184 a.l.garnasjordet@usit.uio.no
Gusarov, Evgeny Overingeniør evgeny.gusarov@usit.uio.no
Hagberg, Øyvind Sjefingeniør +47 22852549 +47 98256063 (mob) 98 25 60 63 oyvind.hagberg@usit.uio.no
Hamre, Rune Normann Senioringeniør +47 22854116 48222141 r.n.hamre@usit.uio.no Domain Administrator, Maskinlæring, AI, Deep Learning, Server, Security, Sikkerhet, Arkitektur, Forskning, SCCM
Hansen, Audun Lea Seksjonssjef +47 22852930 +47 46472990 (mob) a.l.hansen@usit.uio.no SAPUiO, BOT
Hauglin, Helge Senioringeniør +47 22840751 helge.hauglin@usit.uio.no Lagring, backup, unix, prosjektledelse
Hernes, Sjur Overingeniør +47 22852765 +47 924 87 146 sjur.hernes@usit.uio.no
Holm, Inger Avdelingsingeniør +47 22852779 +47 95234324 (mob) inger.holm@usit.uio.no Databaseadministrasjon, Databaser, UNIT, FS
Holm, Magnus Senioringeniør magnus.holm@usit.uio.no
Holseth, Ole Kristian Bjørkås Senioringeniør +47 22845608 +47 97652800 (mob) o.k.b.holseth@usit.uio.no Drift, windows, Server- og driftstjenester, trofast, Citrix
Horrigmo, Gunnar Senioringeniør +47 22852487 +47 99019414 gunnar.horrigmo@usit.uio.no
Hovland, Magnus Senioringeniør +47 22852518 +47 95845583 (mob) magnus.hovland@usit.uio.no
Ihlen-Ringel, Henrik Senioringeniør henrik.ihlen-ringel@usit.uio.no
Jerpseth, Ulf Jarre Senioringeniør +47 22844031 +47 91762814 (mob) u.j.jerpseth@usit.uio.no
Johansen, Audun Kühne Avdelingsingeniør a.k.johansen@usit.uio.no
Johnsen, Arild Leikarnes Sjefingeniør +47 22840083 a.l.johnsen@usit.uio.no
Kirkebø, Kjetil Underdirektør +47 22852517 +47 95724787 (mob) kjetil.kirkebo@usit.uio.no
Klepsvik, Ketil Senioringeniør +47 48165626 (mob) ketil.klepsvik@usit.uio.no
Korvald, Vegard Senioringeniør +47 22840134 vegard.korvald@usit.uio.no
Krull, Florian Senioringeniør florian.krull@usit.uio.no
Leek, Torfrid Kydland Senioringeniør +47 22852521 t.k.leek@usit.uio.no
Lisbakken, Tobias Avdelingsingeniør tobias.lisbakken@usit.uio.no
Loennechen, Herman Senioringeniør herman.loennechen@usit.uio.no
Marthinsen, Arild Senioringeniør +47 22840077 arild.marthinsen@usit.uio.no
Martinez Guerrero, Rafael Sjefingeniør +47 22840091 +47 99256907 (mob) r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation, rabbitMQ, haproxy, Apache-NIFI