Ansatte - Seksjon for applikasjonsdrift

Listen inneholder 13 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andreassen, Jan Senioringeniør +47 22852863 +47 48031077 (mob) jan.andreassen@usit.uio.no
Garnåsjordet, Are Leif Seksjonssjef +47 22840184 +47 91152546 (mob) a.l.garnasjordet@usit.uio.no
Holseth, Ole Kristian Senioringeniør +47 22845608 +47 97652800 (mob) o.k.holseth@usit.uio.no Drift, windows, Server- og driftstjenester, trofast, Citrix
Jerpseth, Ulf Jarre Senioringeniør +47 22844031 +47 91762814 (mob) u.j.jerpseth@usit.uio.no
Klepsvik, Ketil Senioringeniør +47 48165626 (mob) ketil.klepsvik@usit.uio.no
Marthinsen, Arild Senioringeniør +47 22840077 +47 90697514 (mob) arild.marthinsen@usit.uio.no
Myklebust, Pål Hjelmeseth Senioringeniør p.h.myklebust@usit.uio.no
Rønneberg, Torben Horn Senioringeniør +47 22840182 +47 91806786 (mob) t.h.ronneberg@usit.uio.no
Shrestha, Sarina Avdelingsingeniør sarina.shrestha@usit.uio.no
Solli, Sten Ingvar Sjefingeniør +47 22852411 s.i.solli@usit.uio.no
Widding, Anders Ringereide Senioringeniør +47 22852896 +47 41622667 (mob) a.r.widding@usit.uio.no
Widlund, Thor Senioringeniør +47 22845636 +47 99598730 (mob) thor.widlund@usit.uio.no
Ødegård, Ola Seniorrådgiver +47 22852852 +47 45507485 (mob) ola.odegard@usit.uio.no Prosjektledelse, Entreprenørskap, SLA