Ansatte - Seksjon for applikasjonsdrift

Listen inneholder 14 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andreassen, Jan Senioringeniør +47 22852863 jan.andreassen@usit.uio.no
Garnåsjordet, Are Leif Seksjonssjef +47 22840184 a.l.garnasjordet@usit.uio.no
Holseth, Ole Kristian Bjørkås Tillitsvalgt NTL 22845608 +47 97652800 (mob) oholseth@usit.uio.no Tillitsvalgt for NTL, Tillitsvalgte, NTL, Norsk Tjenestemannslag, Organisasjoner
Jerpseth, Ulf Jarre Senioringeniør +47 22844031 +47 91762814 (mob) u.j.jerpseth@usit.uio.no
Klepsvik, Ketil Sjefingeniør +47 48165626 (mob) ketil.klepsvik@usit.uio.no
Myklebust, Pål Hjelmeseth Senioringeniør p.h.myklebust@usit.uio.no
Polat, Murat Overingeniør +47 47959629 murat.polat@usit.uio.no
Rønneberg, Torben Horn Senioringeniør +47 22840182 +47 91806786 (mob) t.h.ronneberg@usit.uio.no
Sørbye, Øyvind Senioringeniør +47 22855199 +47 93247618 (mob) oyvind.sorbye@sv.uio.no IT-tjenester
Vestlie, Jesper Øynes Overingeniør +47 93678635 (mob) 93678635 j.o.vestlie@usit.uio.no
Widding, Anders Ringereide Senioringeniør +47 22852896 +47 41622667 (mob) a.r.widding@usit.uio.no
Widlund, Thor Senioringeniør +47 22845636 +47 99598730 (mob) thor.widlund@usit.uio.no OnGuard, Milestone, Niagara
Wormnæs, Øyvin Senioringeniør +47 22852865 oyvin.wormnas@usit.uio.no Innkjøp, Prosjektledelse
Ødegård, Ola ola.odegard@usit.uio.no Prosjektledelse, Entreprenørskap, SLA