Personer - Side 4

Søk etter ansatte

 

Personer 151 - 200 av 262
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Francis Augusto Medeiros-Logeay Medeiros-Logeay, Francis Augusto Senioringeniør +47 22852710 f.a.medeiros-logeay@usit.uio.no Python, macOS, iOS, Airwatch, Workspace One, Apple, bash, fish, Swift
Bilde av Gustav Øgar Meisal Meisal, Gustav Øgar Overingeniør +47 22840005 g.o.meisal@usit.uio.no
Bilde av Bjørn-Helge Mevik Mevik, Bjørn-Helge Sjefingeniør +47 22840631 +47 95964594 b.h.mevik@usit.uio.no
Bilde av Armen Michaeli Michaeli, Armen Overingeniør +47 22845066 +47 47413903 armen.michaeli@usit.uio.no
Bilde av Roar Michaelsen Michaelsen, Roar Overingeniør +47 22857915 +47 91542247 roar.michaelsen@usit.uio.no telefon, telefoni, vidyo, sanntidstjenester, porttelefon, dørtelefon, kabling
Bilde av Erik Sandberg Michelsen Michelsen, Erik Sandberg Prosjektleder 41447539 e.s.michelsen@usit.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Alen Milkovic Milkovic, Alen Senioringeniør +47 22840078 +47 99218312 alen.milkovic@usit.uio.no
Bilde av Cameron Murdoch Murdoch, Cameron Senioringeniør +47 22852752 +47 46638021 cameron.murdoch@usit.uio.no PostgreSQL, Unix, Linux, FreeBSD, Python, Ansible, bash
Bilde av Leigh Murray Murray, Leigh Senioringeniør +47 22854058 leigh.murray@usit.uio.no
Bilde av Pål Hjelmeseth Myklebust Myklebust, Pål Hjelmeseth Senioringeniør p.h.myklebust@usit.uio.no
Bilde av Kristoffer Skjefstad Myrvold Myrvold, Kristoffer Skjefstad Senioringeniør +47 22840726 +47 93227110 k.s.myrvold@usit.uio.no Databaser, Oracle, RAC, cert, MSSQL
Bilde av Oddmund Møgedal Møgedal, Oddmund Senioringeniør +47 22840054 +47 90911241 oddmund.mogedal@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Sikkerhet, Skripting
Bilde av Harald Maartmann-Moe Maartmann-Moe, Harald Stipendiat haralmaa@ifi.uio.no
Bilde av Tannaz N. Roshandel N. Roshandel, Tannaz Overingeniør +47-22852533
Bilde av Vilde Sørbø Nenseth Nenseth, Vilde Sørbø Seniorrådgiver +47 22852744 +47 93041517 v.s.nenseth@usit.uio.no
Bilde av Bjørn Ness Ness, Bjørn Seniorrådgiver +47 22852491 +47 91619018 bjorn.ness@usit.uio.no
Bilde av Ketil Nikolaisen Nikolaisen, Ketil Senioringeniør +47 22852805 +47 97555158 97555158 ketil.nikolaisen@usit.uio.no Commvault, backup, vmware, restore, SAN, blokklagring
Bilde av Jon Kerr Nilsen Nilsen, Jon Kerr Seksjonssjef +47 22840969 +47 40203659 +47-40203659 j.k.nilsen@usit.uio.no
Bilde av Roger Otten Nordby Nordby, Roger Otten Senioringeniør +47 22852782 r.o.nordby@usit.uio.no
Bilde av Astrid E Nordhagen Nordhagen, Astrid E Overingeniør +47 22852803 a.e.nordhagen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Bilde av Jørgen Halvorsen Nordmoen Nordmoen, Jørgen Halvorsen Senioringeniør 41464223 j.h.nordmoen@usit.uio.no accelerator, gpu, hpc, ml, ai
Bilde av Magnus Alderslyst Nygaard Nygaard, Magnus Alderslyst Overingeniør m.a.nygaard@usit.uio.no Frontend, Mobilapper, Web, Programmering
Bilde av Mustafa Ocak Ocak, Mustafa Senioringeniør +47 93463904 mustafa.ocak@usit.uio.no
Bilde av Anders Odberg Odberg, Anders Sjefingeniør +47 22852832 +47 91536792 anders.odberg@usit.uio.no Virtualisering, VMware, Datalagring, Unix, DNS, Høytilgjengelighet
Bilde av Lars Oftedal Oftedal, Lars IT-direktør +47 22852520 +47 95029973 lars.oftedal@usit.uio.no Ledelse
Bilde av Kjetil Otter Olsen Olsen, Kjetil Otter Seniorrådgiver +47 22852488 +47 90113340 kjetil.olsen@usit.uio.no NIX
Bilde av Rune Olsen Olsen, Rune Gruppeleder +47 22852924 +47 40214714 rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Bilde av Stein Olsen Olsen, Stein Senioringeniør +47 22852795 stein.olsen@usit.uio.no
Bilde av Benjamin Sørlie Ormset Ormset, Benjamin Sørlie Senioringeniør b.s.ormset@usit.uio.no
Bilde av Knut Ottersen Ottersen, Knut Senioringeniør +47 22844207 +47 95816499 knut.ottersen@usit.uio.no AV‐tjenester, Brukerstøtte AV, fagansvar audiovisuell teknikk, lyd og bilde, Aulaen, Gamle festsal, professorboligen
Bilde av Gorm Paulsen Paulsen, Gorm Sjefingeniør +47 22840179 +47 95830488 gorm.paulsen@usit.uio.no Web, Programmering, Vortex, Systemarkitektur
Bilde av Per Johnny Paulsen Paulsen, Per Johnny Senioringeniør +47 22852515 +47 91353299 p.j.paulsen@usit.uio.no
Bilde av Kjell Thomas Pedersen Pedersen, Kjell Thomas Senioringeniør +47 22852758 +47 92659939 k.t.pedersen@usit.uio.no web, linux, drift
Bilde av Maiken Pedersen Pedersen, Maiken Senioringeniør +47 46628328 +47 466 28 328 maiken.pedersen@usit.uio.no ARC, Grid, CERN, ATLAS. 
Bilde av Marius Pedersen Pedersen, Marius Senioringeniør +47 22852426 +47 90740965 marius.pedersen@usit.uio.no
Bilde av Angela Pütsch Pütsch, Angela Senioringeniør +47 22852961 +47 93048329 angela.putsch@usit.uio.no
Bilde av Raymond Qian Qian, Raymond Senioringeniør raymond.qian@usit.uio.no SAP
Bilde av Espen Randen Randen, Espen Senioringeniør +47-22855071 espen.randen@usit.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon
Bilde av Sabry Razick Razick, Sabry Senioringeniør +47 22851119 004793870788 sabry.razick@usit.uio.no
Bilde av Jan Sigurd Refvik Refvik, Jan Sigurd Senioringeniør +47 22852973 +47 95204953 j.s.refvik@usit.uio.no
Bilde av Petter Reinholdtsen Reinholdtsen, Petter Senioringeniør +47 22840171 petter.reinholdtsen@usit.uio.no
Bilde av Valentin Rey Rosell Rey Rosell, Valentin Senioringeniør v.r.rosell@usit.uio.no
Bilde av Muzhda Rezaee Rezaee, Muzhda Driftsoperatør muzhda.rezaee@usit.uio.no
Bilde av Pär Axel Leonard Rosén Rosén, Pär Axel Leonard Overingeniør parosen@usit.uio.no
Bilde av Mari Roser Roser, Mari Rådgiver +47 22840757 mari.roser@usit.uio.no Økonomi, Regnskap, Innkjøp, Fakturaer, Refusjon
Bilde av Alice Rossmann Rossmann, Alice Seniorrådgiver +47 22852777 +47 95749393 alice.rossmann@usit.uio.no IT-BOTT, Oracle, PostgreSQL, Databaser
Bilde av Torben Horn Rønneberg Rønneberg, Torben Horn Senioringeniør +47 22840182 +47 91806786 t.h.ronneberg@usit.uio.no
Bilde av Jo Sama Sama, Jo Senioringeniør +47 22852707 jo.sama@usit.uio.no
Bilde av Axel Sanner Sanner, Axel Senioringeniør +47 93666667 axl@usit.uio.no
Bilde av Elizabeth Santos Santos, Elizabeth Senioringeniør +47 22840045 +47 95832717 elizabeth.santos@usit.uio.no Oracle