Personer - Side 4

Søk etter ansatte

 

Personer 151 - 200 av 279
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Espen Madsen Madsen, Espen Overingeniør +47 22845594 espen.madsen@usit.uio.no
Bilde av Georgios Magklaras Magklaras, Georgios Senioringeniør +47 22840535 georgios.magklaras@ncmm.uio.no IT-ledelse, IT-tjenester, Server- og driftstjenester, Vitenskapelig databehandling, Bioinformatikk
Bilde av Luigi Maglanoc Maglanoc, Luigi Senioringeniør +47 22845151 luigi.maglanoc@usit.uio.no
Bilde av Lill Rasmussen Mardal Mardal, Lill Rasmussen Underdirektør +47 22840033 +47 46616053 l.r.mardal@usit.uio.no Ledelse
Bilde av Arild Marthinsen Marthinsen, Arild Senioringeniør +47 22840077 +47 90697514 arild.marthinsen@usit.uio.no
Bilde av Fabian Leonardo Martinez Bernal Martinez Bernal, Fabian Leonardo Senioringeniør f.l.m.bernal@usit.uio.no
Bilde av Rafael Martinez Guerrero Martinez Guerrero, Rafael Sjefingeniør +47 22840091 +47 99256907 r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation, rabbitMQ, haproxy, Apache-NIFI
Bilde av Fergus Mcdowall Mcdowall, Fergus Gruppeleder +47 22840076 48010355 fergus.mcdowall@usit.uio.no
Bilde av Francis Augusto Medeiros-Logeay Medeiros-Logeay, Francis Augusto Senioringeniør +47 22852710 f.a.medeiros-logeay@usit.uio.no Python, macOS, iOS, Airwatch, Workspace One, Apple, bash, fish, Swift
Bilde av Gustav Øgar Meisal Meisal, Gustav Øgar Overingeniør +47 22840018 g.o.meisal@usit.uio.no
Bilde av Ida Meland Meland, Ida Prosjektleder ida.meland@usit.uio.no
Bilde av Bjørn-Helge Mevik Mevik, Bjørn-Helge Sjefingeniør +47 22840631 +47 95964594 b.h.mevik@usit.uio.no
Bilde av Armen Michaeli Michaeli, Armen Overingeniør +47 22845066 +47 47413903 armen.michaeli@usit.uio.no
Bilde av Roar Michaelsen Michaelsen, Roar Overingeniør +47 22857915 +47 91542247 roar.michaelsen@usit.uio.no telefon, telefoni, vidyo, sanntidstjenester, porttelefon, dørtelefon, kabling
Bilde av Erik Sandberg Michelsen Michelsen, Erik Sandberg Prosjektleder 41447539 e.s.michelsen@usit.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Alen Milkovic Milkovic, Alen Senioringeniør +47 22840078 +47 99218312 alen.milkovic@usit.uio.no
Bilde av Christian-Magnus Winger Mohn Mohn, Christian-Magnus Winger Overingeniør +47 22855721 +47 41004323 cmmohn@usit.uio.no
Bilde av Boye Mathias Molteberg Molteberg, Boye Mathias Avdelingsingeniør b.m.molteberg@usit.uio.no
Bilde av Cameron Murdoch Murdoch, Cameron Senioringeniør +47 22852752 +47 46638021 cameron.murdoch@usit.uio.no PostgreSQL, Unix, Linux, FreeBSD, Python, Ansible, bash
Bilde av Patrick Murmann Murmann, Patrick Senioringeniør patrick.murmann@usit.uio.no
Bilde av Leigh Daniel Murray Murray, Leigh Daniel Vitenskapelig assistent +47 22854058 l.d.murray@psykologi.uio.no
Bilde av Pål Hjelmeseth Myklebust Myklebust, Pål Hjelmeseth Senioringeniør p.h.myklebust@usit.uio.no
Bilde av Kristoffer Skjefstad Myrvold Myrvold, Kristoffer Skjefstad Senioringeniør +47 22840726 +47 93227110 k.s.myrvold@usit.uio.no Databaser, Oracle, RAC, cert, MSSQL
Bilde av Oddmund Møgedal Møgedal, Oddmund Senioringeniør +47 22840054 +47 90911241 oddmund.mogedal@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Sikkerhet, Skripting
Bilde av Tannaz N. Roshandel N. Roshandel, Tannaz Overingeniør +47-22852533
Bilde av Vilde Sørbø Nenseth Nenseth, Vilde Sørbø Seniorrådgiver +47 22852744 +47 93041517 v.s.nenseth@usit.uio.no
Bilde av Bjørn Ness Ness, Bjørn Seniorrådgiver +47 22852491 +47 91619018 bjorn.ness@usit.uio.no
Bilde av Ketil Nikolaisen Nikolaisen, Ketil Senioringeniør +47 22852805 +47 97555158 97555158 ketil.nikolaisen@usit.uio.no Commvault, backup, vmware, restore, SAN, blokklagring
Bilde av Jon Kerr Nilsen Nilsen, Jon Kerr Seksjonssjef +47 22840969 +47 40203659 +47-40203659 j.k.nilsen@usit.uio.no
Bilde av Roger Otten Nordby Nordby, Roger Otten Senioringeniør +47 22852782 r.o.nordby@usit.uio.no
Bilde av Astrid Elisabeth Nordhagen Nordhagen, Astrid Elisabeth Overingeniør +47 22852803 a.e.nordhagen@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema
Bilde av Jørgen Nordmoen Nordmoen, Jørgen Senioringeniør 41464223 jorgen.nordmoen@usit.uio.no accelerator, gpu, hpc, ml, ai
Bilde av Herman Nygaard Nygaard, Herman Overingeniør herman.nygaard@usit.uio.no
Bilde av Magnus Alderslyst Nygaard Nygaard, Magnus Alderslyst Overingeniør m.a.nygaard@usit.uio.no Frontend, Mobilapper, Web, Programmering
Bilde av Mustafa Ocak Ocak, Mustafa Senioringeniør +47 93463904 mustafa.ocak@usit.uio.no
Bilde av Anders Odberg Odberg, Anders Sjefingeniør +47 22852832 +47 91536792 anders.odberg@usit.uio.no
Bilde av Lars Oftedal Oftedal, Lars IT-direktør +47 22852520 +47 95029973 lars.oftedal@usit.uio.no Ledelse
Bilde av Kjetil Otter Olsen Olsen, Kjetil Otter Seniorrådgiver +47 22852488 +47 90113340 k.o.olsen@usit.uio.no NIX
Bilde av Rune Olsen Olsen, Rune Gruppeleder +47 22852924 +47 40214714 rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Bilde av Stein Alexander Olsen Olsen, Stein Alexander Senioringeniør +47 22852795 s.a.olsen@usit.uio.no
Bilde av Benjamin Sørlie Ormset Ormset, Benjamin Sørlie Senioringeniør b.s.ormset@usit.uio.no
Bilde av Knut Ottersen Ottersen, Knut Senioringeniør +47 22844207 +47 95816499 knut.ottersen@usit.uio.no AV‐tjenester, Brukerstøtte AV, fagansvar audiovisuell teknikk, lyd og bilde, Aulaen, Gamle festsal, professorboligen
Bilde av Gorm Paulsen Paulsen, Gorm Sjefingeniør +47 22840179 +47 95830488 gorm.paulsen@usit.uio.no Web, Programmering, Vortex, Systemarkitektur
Bilde av Kjell Thomas Pedersen Pedersen, Kjell Thomas Senioringeniør +47 22852758 +47 92659939 k.t.pedersen@usit.uio.no web, linux, drift
Bilde av Maiken Pedersen Pedersen, Maiken Senioringeniør +47 46628328 +47 466 28 328 maiken.pedersen@usit.uio.no ARC, Grid, CERN, ATLAS. 
Bilde av Marius Pedersen Pedersen, Marius Senioringeniør +47 22852426 +47 90740965 marius.pedersen@usit.uio.no
Bilde av Søren Walentin Pedersen Pedersen, Søren Walentin Overingeniør s.w.pedersen@usit.uio.no Web, Javascript, Programmering, Vortex, Java
Bilde av Angela Pütsch Pütsch, Angela Senioringeniør +47 22852961 +47 93048329 angela.putsch@usit.uio.no
Bilde av Raymond Qian Qian, Raymond Senioringeniør raymond.qian@usit.uio.no
Bilde av Espen Randen Randen, Espen Senioringeniør +47-22855071 espen.randen@usit.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon