Ansatte - Seksjon for basis systemdrift

Listen inneholder 17 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Botnen, Andreas Valeur Sjefingeniør +47 22845122 a.v.botnen@usit.uio.no
Døssland, Kristen Senioringeniør +47 22852526 +47 91336179 (mob) kristen.dossland@usit.uio.no
Forsbring, Morten Werner Seksjonssjef +47 22852893 +47 90039290 (mob) werner@usit.uio.no virtualisering, lagring, backup, datarom, prosjektledelse, linux, nettverk, høytilgjengelighet, IPv6, DNS, hostmaster
Furnes, Kjell-Erik Senioringeniør k.e.furnes@usit.uio.no
Hauglin, Helge Senioringeniør +47 22840751 helge.hauglin@usit.uio.no Lagring, backup, unix, prosjektledelse
Hovland, Magnus Senioringeniør +47 22852518 +47 95845583 (mob) magnus.hovland@usit.uio.no
Johansen, Audun Kühne Avdelingsingeniør a.k.johansen@usit.uio.no
Korvald, Vegard Senioringeniør +47 22840134 vegard.korvald@usit.uio.no
Krull, Florian Senioringeniør florian.krull@usit.uio.no
Lisbakken, Tobias Avdelingsingeniør tobias.lisbakken@usit.uio.no
Nikolaisen, Ketil Senioringeniør +47 22852805 +47 97555158 (mob) ketil.nikolaisen@usit.uio.no commvault, vmware, backup, restore, SAN, blokklagring
Norheim, Mona-Lena Dordi Overingeniør m.l.d.norheim@usit.uio.no
Odberg, Anders Sjefingeniør +47 22852832 +47 91536792 (mob) anders.odberg@usit.uio.no
Slåttnes, Patrick Sjefingeniør +47 22852511 patrick.slattnes@usit.uio.no
Sørensen, Markus Overingeniør +47 22852923 markus.sorensen@usit.uio.no Lagring, S3, Python, Unix
Tannæs, Tom Senioringeniør +47 22852512 tom.tannas@usit.uio.no
Vidarsson, Oskar Valdimar Senioringeniør o.v.vidarsson@usit.uio.no