Ansatte - Seksjon for basis systemdrift

Listen inneholder 15 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Amedov, Safet Senioringeniør +47-22840038 91735782 (mob) 91735782 safet.amedov@usit.uio.no
Benonisen, Martin Strokkenes Overingeniør +47-22840115 41223774 (mob) m.s.benonisen@usit.uio.no
Botnen, Andreas Valeur Senioringeniør +47-22845122 a.v.botnen@usit.uio.no
Døssland, Kristen Overingeniør +47-22852526 +47-91336179 (mob) kristen.dossland@usit.uio.no
Forsbring, Morten Werner Seksjonssjef +47-22852893 +47-90039290 (mob) werner@usit.uio.no virtualisering, lagring, backup, datarom, prosjektledelse, linux, nettverk, høytilgjengelighet, IPv6, DNS, hostmaster
Furnes, Kjell Erik Senioringeniør +47-22840052 k.e.furnes@usit.uio.no
Hauglin, Helge Senioringeniør +47-22840751 helge.hauglin@usit.uio.no Lagring, backup, unix, prosjektledelse
Hovland, Magnus Senioringeniør +47-22852518 +47-95845583 (mob) magnus.hovland@usit.uio.no
Høgås, Thor Overingeniør +47 480 89 725 thor.hogas@usit.uio.no Linux, VMware, Horizon, Ansible, SaltStack, TSD
Korvald, Vegard Senioringeniør +47-22840134 vegard.korvald@usit.uio.no
Lisbakken, Tobias Lærling tobias.lisbakken@usit.uio.no
Murray, Leigh Daniel Senioringeniør +47-22854058 l.d.murray@usit.uio.no
Nikolaisen, Ketil Senioringeniør +47-22852805 +47-97555158 (mob) 97555158 ketil.nikolaisen@usit.uio.no astrastore, lagring, SAN, hitachi, fc
Odberg, Anders Sjefingeniør +47-22852832 +47-91536792 (mob) anders.odberg@usit.uio.no Virtualisering, VMware, Datalagring, Unix, DNS, Høytilgjengelighet
Tannæs, Tom Senioringeniør +47-22852512 +47-92814537 (mob) tom.tannas@usit.uio.no