Ansatte - Seksjon for nettdrift

Listen inneholder 16 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aulie, Carolin Senioringeniør +47 40878881 (mob) carolin.aulie@usit.uio.no
Bjørbæk, Petter Seksjonssjef +47 22852751 +47 41564876 (mob) petter.bjorbak@usit.uio.no
Bjørnsson, Markus Overingeniør +47 22852514 markus.bjornsson@usit.uio.no
Bøhle, Henrik Senioringeniør +47 22852506 +47 90786129 (mob) henrik.bohle@usit.uio.no
Dobloug, Andreas Sjefingeniør +47 22840085 andreas.dobloug@usit.uio.no
Enger, Lasse Overingeniør +47 22851099 +47 46545282 (mob) lasse.enger@usit.uio.no Telefoni
Ihlen-Ringel, Henrik Senioringeniør +47 48287600 (mob) henrik.ihlen-ringel@usit.uio.no
Johnsen, Arild Leikarnes Senioringeniør +47 22840083 +47 95064507 (mob) a.l.johnsen@usit.uio.no
Loennechen, Herman Overingeniør herman.loennechen@usit.uio.no
Michaelsen, Roar Overingeniør +47 22857915 +47 91542247 (mob) roar.michaelsen@usit.uio.no telefon, telefoni, vidyo, sanntidstjenester, porttelefon, dørtelefon, kabling
Mohn, Christian-Magnus Winger Overingeniør +47 22855721 +47 41004323 (mob) cmmohn@usit.uio.no
Ottersen, Knut Senioringeniør +47 22844207 +47 95816499 (mob) knut.ottersen@usit.uio.no AV‐tjenester, Brukerstøtte AV, fagansvar audiovisuell teknikk, lyd og bilde, Aulaen, Gamle festsal, professorboligen
Refvik, Jan Sigurd Senioringeniør +47 22852973 +47 95204953 (mob) j.s.refvik@usit.uio.no
Taraldsen, Joakim Magnus Sjefingeniør +47 22852772 +47 97524952 (mob) j.m.taraldsen@usit.uio.no
Trosvik, Hege Sjefingeniør +47 22852780 +47 91796219 (mob) hege.trosvik@usit.uio.no
Østbye, Steinar Overingeniør +47 22852523 +47 99541470 (mob) steinar.ostbye@usit.uio.no