Ansatte - IT-direktørens stab

Listen inneholder 12 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bore, Martin Sjefingeniør +47 22840147 +47 46661305 (mob) martin.bore@usit.uio.no UiO-CERT, IT-sikkerhet, Hendelseshåndtering, IRT, DFIR
Davidsen, Liv-Marit Seniorrådgiver +47 22840133 +47 97470812 (mob) l.m.davidsen@usit.uio.no Ledelse
Evju, Are Rådgiver +47 22840160 +47 93266572 (mob) are.evju@usit.uio.no
Grøndahl, Espen Sjefingeniør +47 22850491 +47 93497158 (mob) espen.grondahl@usit.uio.no IT-sikkerhetssjef, IT-sikkerhet
Johansen, Ståle Askerød Senioringeniør +47 22852858 +47 97096633 (mob) s.a.johansen@usit.uio.no IT-sikkerhet, CERT, Informasjonssikkerhet, Configuration Management, ITIL, Linux, Unix, Overvåkning, Drift, Perl, LSIS, Policy Management, Windows, EDB, ISMS
Kjekshus, Gyda E Seniorrådgiver +47 22840039 +47 41522136 (mob) g.e.kjekshus@usit.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Opplæring, Prosjektledelse
Nenseth, Vilde Sørbø Seniorrådgiver +47 22852744 +47 93041517 (mob) v.s.nenseth@usit.uio.no
Ness, Bjørn Seniorrådgiver +47 22852491 +47 91619018 (mob) bjorn.ness@usit.uio.no
Roser, Mari Rådgiver +47 22840757 +47 99273408 mari.roser@usit.uio.no Økonomi, Regnskap, Innkjøp, Fakturaer, Refusjon
Silye, Frank Paul Senioringeniør +47 22857254 +47 41457931 (mob) f.p.silye@hf.uio.no
Soligard, Lars Rådgiver +47 22850492 lars.soligard@usit.uio.no
Årsetøy, Erna Seniorrådgiver +47 22840108 +47 930 96 046 erna.arsetoy@usit.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Budsjett, Rapportering, Analyse